Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Biuro Nieruchomosci Domi

Joachima Lelewela 2 Słupsk

Mapa

604 415...

604 415 890

biuro czynne: otwarte dzisiaj od 8:00

Pokaż więcej

Nasi Agenci

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie

Chcesz sprzedać nieruchomość?

24

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Biuro Nieruchomosci Domi

Filtruj

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

Dariusz Szymocha

Dariusz Szymocha

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia odświeżone (malowanie) mieszkanie 2 pokojowe o pow. 47,00 m2, na 6 piętrze w apartamentowcu z windą przy ul...

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

Dariusz Szymocha

Dariusz Szymocha

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

Dariusz Szymocha

Dariusz Szymocha

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania 2-pokojowego - parter ul. Sobieskiego Powierzchnia: 36,2 m2 Mieszkanie umeblowane - jak na zdjęciach. Cena najmu:. 1800 zł odstępne. 400...

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł160 m² 3 375 zł/m²

Dariusz Szymocha

Dariusz Szymocha

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom na Kaszubach z widokiem na Jezioro. Oferujemy do sprzedaży dom nad jeziorem Kłączno w Miejscowości Kłączno gmina Studzienice...

Szczegóły ogłoszenia

141 000 zł1 008 m² 139,88 zł/m²

Dariusz Szymocha

Dariusz Szymocha

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bardzo atrakcyjnie położone 3 działki w Pasie Nadmorskim, miejscowości Objazda w gminie Ustka. Kompleks 3 działek, każda w kształcie...

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł72 m² 6 513,89 zł/m²

Dariusz Szymocha

Dariusz Szymocha

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 55 m2, z dodatkowym poddaszem o powierzchni ok. 17 m2 do własnej adaptacji...

Szczegóły ogłoszenia

183 000 zł45 m² 4 066,67 zł/m²

Dariusz Szymocha

Dariusz Szymocha

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45 m2 na 1 piętrze w Kępicach. Oferujemy do sprzedaży przytulne i słoneczne mieszkanie w dwupiętrowym...

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł428 m² 1 939,25 zł/m²

Dariusz Szymocha

Dariusz Szymocha

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:204 m²

Dom Z ogromnym potencjałem inwestycyjnym - lębork, ul. Syrokomli Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy w stanie surowym zamkniętym, usytuowany...

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 050 m² 2 857,14 zł/m²

Dariusz Szymocha

Dariusz Szymocha

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Oferujemy do sprzedaży działający zakład produkcyjny branży metalowej w raz z budynkiem mieszkalnym, oraz sklepem spożywczym...

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł2 704 m² 2,22 zł/m²

Dariusz Szymocha

Dariusz Szymocha

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 704 m²

Nieruchomość zabudowana budynkami - zakład produkcji hal z elementów stalowych w miejscowości Machowino w Gminie ustka. W skład...

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł147 m² 6 462,59 zł/m²

Dariusz Szymocha

Dariusz Szymocha

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy do Sprzedaży 2 sąsiadujące ze sobą domy w miejscowości nadmorskiej Rowy. Każdy dom to oddzielna nieruchomość z własną działką...

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł27 700 m² 30,65 zł/m²

Dariusz Szymocha

Dariusz Szymocha

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka siedliskowa o powierzchni 2,77 ha otoczona lasami, 300 m od jeziora! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę...

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł1 569 m² 106,44 zł/m²

Dariusz Szymocha

Dariusz Szymocha

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow 1567 m2 nad morzem w miejscowości Łokciowe w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego. Nieruchomość na terenie...

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł52 m² 9 019,23 zł/m²

Dariusz Szymocha

Dariusz Szymocha

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament 52 m2 z antresolą, balkonem i dostępem do prywatnego basenu w łeba - żarnowska.Nowoczesny, nowy budynek z eleganckimi...

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł7 889 m² 16,48 zł/m²

Dariusz Szymocha

Dariusz Szymocha

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna - Żarnowska k. Łeba Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną położoną w miejscowości Żarnowska, zaledwie 2 km...

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł225 m² 18 666,67 zł/m²

Dariusz Szymocha

Dariusz Szymocha

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:141 000 m²

Siedlisko z potencjałem - tylko 1,5 km od morza, w sąsiedztwie Ustki! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości...

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł43,90 m² 63,78 zł/m²

Dariusz Szymocha

Dariusz Szymocha

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie Z balkonem w wysokim standardzie wykończenia , położone w słupsku przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł16 200 m² 18,46 zł/m²

Dariusz Szymocha

Dariusz Szymocha

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka siedliskowa z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1,620 ha. Działka ta to oaza ciszy i spokoju, położona z dala od...

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł52,95 m² 7 743,15 zł/m²

Dariusz Szymocha

Dariusz Szymocha

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:414 m²

Polecam do sprzedaży domek o pow. 52,95m2 w zabudowie bliźniaczej w pełni wyposażony i przystosowany do pobytów całorocznych,...

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł2 704 m² 443,79 zł/m²

Dariusz Szymocha

Dariusz Szymocha

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

75 275 zł3 011 m² 25 zł/m²

Dariusz Szymocha

Dariusz Szymocha

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Proponujemy działki w Miejscowości Machowino w super cenie. Miejscowość położona między Słupskiem a Ustka nieopodal rzeki Słupia to...

Szczegóły ogłoszenia

46 740 zł18,50 m² 2 526,49 zł/m²

Dariusz Szymocha

Dariusz Szymocha

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferuję lokal na sprzedaż o powierzchni 18,5 m2 w centrum Słupska. Nieruchomość znajduje się na parterze w nowoczesnym centrum handlowym....

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł520 m² 1 884,62 zł/m²

Dariusz Szymocha

Dariusz Szymocha

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:-

Gotowy, dochodowy biznes nad morzem - Restauracja + Apartamenty | Rowy | 520 m2 Na sprzedaż w pełni funkcjonujący obiekt gastronomiczno-noclegowy...

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł44,40 m² 3 130,63 zł/m²

Dariusz Szymocha

Dariusz Szymocha

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,40 m2, położone na drugim piętrze w budynku zarządzanym przez spółdzielnię mieszkaniową....

Szczegóły ogłoszenia

54,05 zł/m²18,50 m² 1 000 zł

Dariusz Szymocha

Dariusz Szymocha

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy położony w hali handlowej Wokulski, słupsk ul. Kołłątaja 1, box numer 44, na parterze, przy wejściu o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

835 600 zł2 089 m² 400 zł/m²

Dariusz Szymocha

Dariusz Szymocha

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki budowlanej - Przewłoka Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2089 m2, położona w miejscowości...

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł425 m² 494,12 zł/m²

Dariusz Szymocha

Dariusz Szymocha

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjnie położone 2 działki budowlane / rekreacyjne w pasie nadmorskim w otoczeniu lasów w odległości około...

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 000 m² 70 zł/m²

Dariusz Szymocha

Dariusz Szymocha

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki rolne o pow. 3000 m2 i 7000m2 w miejscowości Smołdzino. Działki w klasie IV Łąki. Działki w kształcie prostokąta....

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Ustka,pomorskie

210 000 zł2 092 m² 100,38 zł/m²

Dariusz Szymocha

Dariusz Szymocha

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży 4 działki z planem zagospodarowania przestrzennego w Ustce. Trzy działki o powierzchniach; - 3134 m2, i jedną...

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł285,52 m² 5 603,81 zł/m²

Dariusz Szymocha

Dariusz Szymocha

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Wyjątkowa rezydencja z ogrodem i kortem tenisowym - Turek Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom położony w zacisznej dzielnicy Turku....

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 804 m² 105,21 zł/m²

Dariusz Szymocha

Dariusz Szymocha

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Żarnowska - 2 km od Łeby. Pełna własność, mpzp, media. Żarnowska, odległość od Łeby (2 km) i Jeziora Łebsko (900 m).Sprzedam działkę...

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł100 m² 3 800 zł/m²

Dariusz Szymocha

Dariusz Szymocha

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:39 000 m²

Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej wraz z gruntami o łącznej powierzchni 39000m2 w gminie Kobylnica...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij